PDA Mania PDA Mania Licenční podmínky
Poslední aktualizace dne: Leden 20 2014 19:29:07
Svým přístupem na ,PDA MANIA souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte ,Tento web, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním našeho webu s nimi souhlasíte.


Naše web beží na systému PHP Fusion 7.00.05, což je řešení internetového webu, který je vydané pod licencí ,GNU Affero GPL v3. License, a které je možno stáhnout z officálních stránek produktu PHP fusion software pouze zprostředkovává internetové webové, a osobní stránky. Pro další informace o PHP Fusion navštivte oficiální stránky CZ:
http://www.phpfusion.cz/


Zavazujete se nepřispívat na web pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí ,PDA Mania, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z webu a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že PDA Mania má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože, PDA Mania ani PHP Fusion neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá PDA Mania ani PHP Fusion zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.