PDA Mania - Diskuzní fórum: Full mapping traktor-scratch pro2 vs2.6.3 for numark mixtrack quad.tsi
  
Číst diskuzi
PDA Mania Oznámení
Full mapping traktor-scratch pro2 vs2.6.3 for numark mixtrack quad.tsi
Registrovat Pravidla fór FAQ Seznam uživatelů Dnešní příspěvky Hledat

Tisk diskuze

11-07-2015 03:07 Oznámení: Full mapping traktor-scratch pro2 vs2... | Upravil/a Rendi 15-10-2015 11:45  
Avatar členastyle=

Rendi
Testér
Hlavní administrátor


Příspěvek: 326
Založený: 01.01.70
Bydliště: Šumperk na Moravě

Nálada:
Sad Sad

Jsem pouhý amatér!

Země: CZ
Mobil:
Pohlaví Muž
Browser: Camino
Věk: 36
Zde je můj mapping ke stažení. Maping je funkčnína zařízení Numark Mixtrack Quad a snažil jsem se aby byl i kompletní v tom co nabízí program Traktor Scratch pro 2.

Popíšu základní funkce jak a co ovládat začal bych tlačítkem shift tohle tlačítko ovládá většinu funkcí v příslušné kombinaci z dalšími tlačítky.

Shift + Browse knob ovládá layout selector přednastavenými stili které jsem do mapingu zařadil jsou celkm tři včetně ovládání vyhledávače skladeb.

Shift + SYNC zapína Master Tempo


Loop:

Shift + Loop In zapnete looping mod. Prvním buttonem si označíte začátek loopu druhým buttonem si označíte celou smyčku. Modrý button je loop size sector tím smyčku zkracujete ztlačení shift + size selektor zase smyčku zvětšujete. cue butonem zase smyčku opakujete a posouváte vpřed .
Shift + FX1 se zapíná loop control kdy Fx1 je loop countrol 1, FX2 loop countrol 2,FX3 loop countrol 4, FX4 loop countrol 16, Shift + Delete loop countrol 32.


Efekty:
Teď popíšu effektové jednotky Dry/Wet namapoval jsem hned všechny 4 effektové jednotky a ty se ovládají zvlášť na každém decku samostatně kdy na decku A se ovládá jednotka FX1 na decku C FX3 na decku B FX2 na decku D FX4
Každá jednotka má také přepínače effektů stiskem fx1 nastavíte z kterého kanálu chcete pouštět effekty z decku A na deck C a opačně to samé i na decku C a D .
Shift + select fx2, fx3 a reset přepínají effekty, shift + fx1 ovládá filter .

Equalizer:
Zde nemusím ani moc co říkat každej asi ví k čemu slouží.
Jediné co je potřeba vědět že neovládá pouze treble, bassy, a midi.
Stiskem Shift + Treble ovládá Gain.
Shift + Mid Ovládá Key.
Shift + Bass ovládá Stereo balancer PAN

Jogy:
Teď trochu o tlačítku scratch na Decku A a C je jedno tlačitko spojené hned pro dva decky to samé na decku B a D.
Scratching je funkční pouze pokud je stlačené tlačítko scratch pokud není zaplé scratch nebude fungovat. Pokud vypnete tlačítko play a scratch je možné ovládat rychlý posuv tracku pomocí jogu bez zvuku.


Nahrávání:

Přibyl butoon na nahrávání tracků na kanálu B .
Shift + button OUT se zapne nahrávací mód.
První button po stlačení se rozsvítí červěně znamená že nahrává dalším ztlačením zhasne a nahrávání zkončí. Stlačení oranžového buttonu následně nahrávku vloží na deck B modrým na deck A.

Hot Cue:

Shift + Reloop button zapíná setting hotcue .
Stiskem buttonu Delete držet tím mažete označené loopi nasledným stlačení buttonů se označují nové stopy.

Tlačítko se sluchátky:
Takové to tlačítko se sluchátky má taky nějaké vylepšení ovládá totiž dvě funkce najednou. Jedna funkce je Cue i když ani nevím k čemu vlastně slouží nic nedělá a ta druhá funkce je Assigns left a Righ kdy A a C je left B a D Right.
Je možné používat různě se shiftem . V mappingu jsem to nastavil tak že tlačítko se sluchátky má nějaký význam kdy se zapne vypne zvuk když je crosfader na opačném kanálu. Dá se kombinovat nastavil jsem to tak že se zapíná Cue a Assigns na přeskáčku ale se stlačeným shiftem ovládáte pouze Cue dá se tedy nastavit i tak že se dájí ovládát obě dvě možnosti a kombinovat pomocí Shift.

Remix deck:
Použití je jednoduché ale zatím jsem to nějak ani nepoužívám ale i tohle jsem neopomenul a přidal do mapingu.
Shift + Out button na kanálu A se zapne remix deck zatím není funkční stlačte Shift + Delete zapne se na decku C remix deck tím samím použití zase vypnete .

Teď popíšu jak načíst hudbu. Musíte načítat hudbu na deck B Pak na decku A stisknutím buttonu vyberete do které kolonky na remix decku C hudbu chcete načíst.A tak zase pořád dokola načíst na B na A nebo C stiskem buttonu načtete krátký vytřižek z písničky.Je nutné načítat písničky postupně načíst vložit načíst vložit jak jsem již psal. Remix deck je pouze na kanálu A a C na těchto dvou je možné ovládat to co jsem popsal. Jak mazat, stačí stisknout Shift + button Delete musíte to stisknout rychle jinak se nesmažou všechny když to uděláte pomalu čtvté pole se nesmaže

Ostatní věci co se netýkají nastavení pomocí shiftu snad ani nemusím popisovat.



Tady je takovej můj obrázek zaměřený na funkce a snad taky dost pomůže pro lidi co vlastní Numark Mixtrack Quad.
myblog.9e.cz/mapping.jpg


Můj mapping lze stahovat i ze stránek trakroru zde
http://www.trakto...aspx?id=90


Doufám že jsem na nic nezapoměl a že vám tohle nastavení bude co nejvíc vyhovovat.

Mapping je stále ve vývoji a jednou za čas přibydou další nové funkce teď už je to takové finále kdy jsem vystihl všechny funkce co traktor nabýzí tak že sem tam narazím na něco co není správně tak opravuji.
V tomhle mappingu už nejsou žádné chyby naproti začátku toho bylo moc co sem musel vyřešit . Tohle všechno obsahuje soubor ke stažení z této stránky nebo traktor bible.


Pokud by někdo potřeboval poradit i s jinými konzolema než je Quade rád poradím co a jak.


Pokud se ti to líbí




Přístup odepřen !
Přihlaste se prosím pro stažení Přílohy !!
 
Nepřítomen
http://myblog.9e.cz
Přejít na fórum:
Forum powered by fusionBoard
Sdílet tuto diskuzi

Přihlášení


Vstup na web pda-mania
Registrovaní uživatelé mají víc možností.

Registrovat


Přihlašovací Zona
Přihlásit

Zmenit Vzhled:
Statistiky

Svátek má: Valérie



Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

   Rendi 78.80.27.59
11/01/2020 12:22
BuBuBu

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 23:13
Myslíš že se přes to přihlašuji to by nějak nešlo sorry zapoměl jsem ti to předtím říct ale tak to bylo i přes superman jestli pamatuješ.

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 23:08
Totiž ty jsi Admin nemůžeš se přihlásit přes obyčejný přihlašovací panel. Tam je ověření při přihlašování stejně kvůli spam bootum ne že bych to tam dál schválně.

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 22:40
2012.tode.cz je fuč ale nevadí jeden web máme a to stačí.A dva bych nestačil.

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 22:19
Musíš použít ještě to co jsem ti poslal

Statistiky

Vygenerované za: 0.38 sekund


pageup.gif


pageup.gif

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Vzhled upravil Rendi
Dále použit Gradient barevných odkazů a cursor .css