PDA Mania Název novinky: PDA Mania :: Apod Astronomie

Přidal Rendi dne 02-09-2010 15:16
#1

Prohlížeč APOD je jednoduchý software pro NASA quering fantastické, bezkonkurenční Astronomie Obrázek webu ze dne. Tento nástroj umožňuje vyhledávání stránek podle data, podle klíčového slova nebo webu editor volby. On-line připojení je nutné pro tuto aplikaci k práci.

Jak používat:
Můžete dotazu APOD v podstatě tři režimy:

1. 1. Podle data
Zvolte datum pro zobrazení APOD k tomuto datu. Od prvního APOD obrázek byla prezentována na 16. června, 1995, kalendář je omezena na hodnotu mezi 16 červnem 1995 a dnes.

2. 2. Podle klíčového slova
Zadejte klíčové slovo Vaší volby a klepněte na [Hledat]. Ujistěte se, aby se zabránilo příliš společného klíče, jako například 'měsíc', 'planeta', atd. To by vedlo k příliš mnoha hitů, neboť každý výskyt hledaného řetězce, které v textech APOD to bude výstup jako výsledek a často nesouvisí s tím, co chcete prozkoumat.

3. 3. Dle výběru
Tento režim vyhledávání editoru volby pro většinu vzdělávacích Astronomy.Jednoduše si vyberte položku z pole se seznamem.Každá volba výnosy tři až pět hity jako tak dobře vybraných autorů APOD.

Po ukončení nastavení obrazovky, klepněte v nabídce Přejít na stáhnout vybraný obrázek a text.Poklepáním na obrázek pro klesl za to, že vyplní obrazovku bez posuvníky.

Ťukněte a držte na obrázek otevřete kontextové menu.

# Informace o obrázku: ukazuje velikost obrazu.
# Negativní image: otočí obraz negativní a pozitivní zpět.
# Uložit obrázek a text: uloží aktuální obrázek (negativní nebo pozitivní), aby jmenoval podsložky včetně vysvětlení text. Vezměte prosím na vědomí, že zařízení se systémem Pocket PC 2003 (SE), nelze ukládat obrázky ve formátu JPEG, ale velké BMPs pouze / s omezení).Možná budete chtít ručně snížit barevnou hloubku BMPs na 256 barev pro úsporu místa. WM zařízení ukládat snímky jako JPEG, většinou zůstavají pod 100 kilobajtů
# Vyberte si jinou Image: obrací na obrazovku Nastavení.

Můžete procházet uložené snímky s kurzorových kláves:

# Pravé tlačítko: jeden snímek vpřed
# Levého tlačítka: jeden obraz zpět
# Up: jde do poslední obrázek
# Dolů: jde o první snímek
# Centrum klíč: jede na ležící přesně uprostřed obrázku


pda-mania.4fan.cz/downloads/apod_astronomy_picture_of_the_day_nasa_windows_mobile_2.gifpda-mania.4fan.cz/downloads/apod_astronomy_picture_of_the_day_nasa_windows_mobile_3.gif
3

Níže ke stažení

Upravil/a Rendi dne 26-01-2011 22:13

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat