PDA Mania Název novinky: PDA Mania :: Android Market od Google

Přidal Rendi dne 13-06-2012 09:14
#1

Android market je server na kterým lze vyhledat spousty aplikací pro váš smartphone či PDA.

Aplikaci Google Marketu lze vyhledat také na internetu.

Pomocí aplikace market lze také rychleji a efektivně vyhledávat aplikace které se vám hodí.

Aplikací na Google marketu je cirka kolem 100 000 ,naleznete jich tam požehnaně je tam také spousty placených i neplacených .

Není to jako to kdysi bývalo u Windows mobile protože sem už našel spousty aplikací které v náhledech vypadali dobře, ve skutečnosti šli okamžitě pryč z mého smartphonu . Při hledání na Google marketu by jste si měli také dávat pozor co stahujete. Spoustu aplikací tam je buď plná reklam nebo virů, a může vás také připravit o vaše peníze, některé zase vyhazují reklamy ve formě zelené hvězdičky která se zobrazí ve statusbaru který se nachází na vrchní straně vašeho displeje.

V tomto případě by jste měli být také obezřetní ne vše co najdete na Google marketu může být pro vás užitečné některé aplikace můžou zapříčinit také brycking vašeho zařízení .

Také by jste si měli dát pozor z jakých serverů aplikace stahujete stránek které se tváří jako je Android market od společnosti Google je spousty.

Odkaz na pravost Android market by měl být v tomto zadání
http://market.and...

Z jiných odkazů bych ani nedoporučoval stahovat aplikace, můžete buď přijít o vaše citlivé data nebo v tom horším případě o vaše peníze .

Na Android marketu se vyskytuje také spousty nepoužitelných aplikací které hraničí mezi blbostí a idiocí, a vývojáři z developers by se měli sami nad sebou aspoň trochu zamyslet co vůbec vyvíjí.

Na Android marketu je také možné prezentovat vlastní tvorbu to ale až pro ty zkušenější .

Každá aplikace má také náhled toho o co vůbec jde a také recenze na daný software a je možné tyto aplikace také hodnotit .

Párkrát sem se také setkal s tím že se některé aplikace v náhledu pyšní svojí dokobalostí, a na druhou stranu se ve skutečnosti dozvíte že se jedná o úplně jiný software než byl v náhledu.

Vyhledání aplikací je samozřejmě na vás . V případě že naleznete nevhodnou aplikaci je možné jí nahlásit společnosti Google která daný software odstraní, v tom lepším případě zanecháte recenzi na aplikaci a uvědomíte lidi o co vlastně jde a pokud je aplikace užitečná a chtěli by jste se s ní podělit i s ostatníma můžete ji sdílet s přáteli buď na Facebooku nebo Twitteru a nebo kdekoli jinde.

Toť vše co bych o Android marketu napsal . Můžete také psát příklad o tom co sem zde zapoměl vyjmenovat.
.........

Upravil/a Rendi dne 13-06-2012 22:02

Přidal chelty dne 15-06-2012 09:17
#2

Android Market (Google play?) je něco jako Nokia ovi. Velkej bordel. Ale pokud jste bordeláři jako já tak tam najdete vždy co potřebujete i zdarma. :(

Přidal Rendi dne 15-06-2012 09:44
#3

Jo díky za připomenutí play.google.com . Nokia Ovi neznám, to může být příklad jako v Samsung aplikace Samsung apps, nebo jako mám já v htc aplikaci HTC HUB .

Bohužel aplikace které jsou zdarma v těch se nachází reklam požehnaně vždy je lepší obětovat pár korun do plné verze bez reklam.

Také sem jednou stáhl aplikaci aktivní tapety, po instalaci na mě vibafla reklama jako kráva nezbývalo nic jiného než ji odkliknout netrvalo dlouho a přišla mi sms kde mě vyzývá k potvrzení objednávky na 99kč týdně zase nějaké porno no strašný .

Upravil/a Rendi dne 15-06-2012 10:14

Přidal chelty dne 15-06-2012 13:28
#4

Vyjebanci :X