PDA Mania Název novinky: PDA Mania :: Mít chytrý telefon se nevyplácí.

Přidal Rendi dne 06-06-2012 12:32
#1

Ahoj chtěl sem o něčem psát ale nevěděl se na jaké téma by to mělo být tak chci psát o nevýhodě chytrých mobilní telefonech a proč se vlastně ani nevyplácí mít dráhy mobilní telefon.

Hned několik důvodů proč se mobilní telefony disponující operačními systémy Android nevyplácí je ten že pokud vlastníte takoví telefon rozhodně jste si všimli že tyto telefony neustále stahují nějaké neznámé data . Příklad v mobilu využíváme nějaké aplikace které nemají zase až takový nápor na stahování dat jedna se o pár kilobitů které mobil stáhne cca každou hodinu .

Je tomu pár dní co jsem si v mobilu aktivoval službu internet v mobilu plus program na měsíc neuvěřitelné dnes mi přišla sms a od neděle jsou to sotva tři dny ale v té sms mě mobilní operátor informuje o blížící se překročení fup limitu.

Tohle je neuvěřitelný podvod ze strany Vodafone kde vás program plus stojí kolem 300kc měsíčně a je v něm 1000mg na stahování až mě docela zaráží že by můj mobil stahoval tak neuvěřitelné množství dat , za prvé nic nestahuju odhlášen nám Facebook a používám jednu aplikaci na chat ICQ a Facebook data o počasí se aktualizují jednou za tři hodiny a to zase nestahují příliš mnoho dat.


Také je mi divný to že siginal mám neustále v pytli adge při načítání stránky v opeře strašně dlouho trvá a mobil přitom za tři dny dokáže sežrat až 700mg fakt tak to je luxus který si nemohu dovolit , je sice pravda že i po překročení limitu fup internet běží dál ale tohle už mě začíná *rát.

Nevím zda je to mobilem nebo jen klam ze strany operátorů ale co sem měl ještě starý obyčejný mobil nikdy sem nepřekročil fup starý myslím htc titn II s tím sem stahoval hodně a nestalo se mi nikdy že bych něco překročil.

Nepomůže je ani seřvat když sem to zkoušel borec z Vodafone mi říká že mám vypnout data na pozadí . Jako hňup imbecil asi nedokáže pochopit že si příklad jen píšu a stejně mi hovno poradil začal do mě solit nějaké hlody že za to oni nemůžou.

Nedávno sem četl článek a bylo to do konce i v televizních novinách že V české republice máme nejdražší mobilní služby v evropě cca až o 40% no je tohle možný?

Doslova a do písmene zloději .

Jestli že jste se setkali ze stejným problém tak přispějte sem komentář nebo napište co se vám nelíbí na mobilních předražených službách.

Upravil/a Rendi dne 06-06-2012 21:17

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat