PDA Mania - Diskuzní fórum: Jaké aplikace by jste doporučili svým přátelům?
  
Číst diskuzi
PDA Mania Android Mobile Android Aplikace apk
Jaké aplikace by jste doporučili svým přátelům?
Registrovat Pravidla fór FAQ Seznam uživatelů Dnešní příspěvky Hledat

Tisk diskuze

05-06-2012 12:05 Jaké aplikace by jste doporučili sv... | Upravil/a Rendi 05-06-2012 03:50  
Avatar členastyle=

Rendi
Testér
Hlavní administrátor


Příspěvek: 326
Založený: 01.01.70
Bydliště: Šumperk na Moravě

Nálada:
Sad Sad

Jsem pouhý amatér!

Země: CZ
Mobil:
Pohlaví Muž
Browser: Camino
Věk: 36
Ahoj jaké aplikace pro mobilní telefony Android by jste doporučili svým přátelům? Ale aby jste si nemysleli že sem jen zvědavej co používáte vy, navrhnu i já pár aplikací které využívám.

Že všeho co používám já a je také hlavní app kterou instaluji hned po továrním nastavení je APP Saver , aplikace app saver vyhledá všechny apk soubory na vaší SD kartě je taky vynikající na zálohování aplikací které stahujete z market mohu doporučit.

Jako druhá aplikace která mě na market zaujala je aplikace správce souborů kterou v základu room na mém mobilu htc nemám. Aplikaci vytvořila společnost Rhythm Software, Správce souborů nezabírá víc jak 1mg není ani příliš náročná na načítání souborů poradí si s obrázky,php, txt, videjem a apk také umí rozbalit soubory zip a rar do zvolených adresářů . Tuto aplikaci bych doporučil právě těm uživatelům kterým na jejich zařízení tato aplikace nedisponuje.


Jako třetí aplikaci kterou používám je komunikační IM + stojí sice pár korun na Android marketu ale rozhodně se za tu cenu vyplatí aplikace disponuje širokou škálou komunikačních klientů jako příklad Skype, ICQ, Facebook, G Talk, Jebber a další klienty , tuto aplikaci bych doporučil.

Dále jako čtvrtou aplikaci bych doporučil Skyfire Browser který se podobá pc verzy umí autoloadování stránek který se příklad hodí na chatovacích stránkách, umí zobrazit i stránky které by z obyčejných browserů načíst nešli . Tahle aplikace se hodí v nouzových případech kdy se příklad nemůžete dostat na nějakou stránku která vám ne a ne načíst doporučuji vyzkoušet.

Nedávno sem na jednom nejmenovaném warez fóru četl diskusní fórum kde se psalo o aplikaci SPB Mobile Shell 3D rozhodně nedoporučuji kupovat za ty šílený prachy ani neinstalovat root nic takového.

Jako pátou aplikaci bych místo SPB Mobile Shell 3D doporučil GO Launcher EX je zcela zdarma a disponuje velice propracovaným hometabem z možností širokého nastavení .

Mohl bych doporučit další app které používám ale nebudu popisovat jejich funkce doporučil bych tyto další !

Live Wallpaper
Galaxy pack , Galactic Core Donation, Solar System 3D, Thunderstorm Live Wallpaper Donation v1.5 ......

Komunikační aplikace bych doporučil také Opera Mini 5, IM+ , Facebook app bych doporučil Seesmic , Pokud často jezdíte autobusem nebo vlakem doporučil bych také Jízdní Řady .


Všechny zde uvedené aplikace naleznete na Android marketu .


Budu rád když se zapojíte do tohoto vlákna a popřípadě doporučíte nějaké aplikace co používáte vy.
 
Nepřítomen
http://myblog.9e.cz
Přejít na fórum:
Forum powered by fusionBoard
Sdílet tuto diskuzi

Přihlášení


Vstup na web pda-mania
Registrovaní uživatelé mají víc možností.

Registrovat


Přihlašovací Zona
Přihlásit

Zmenit Vzhled:
Statistiky

Svátek má: Valérie



Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

   Rendi 78.80.27.59
11/01/2020 12:22
BuBuBu

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 23:13
Myslíš že se přes to přihlašuji to by nějak nešlo sorry zapoměl jsem ti to předtím říct ale tak to bylo i přes superman jestli pamatuješ.

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 23:08
Totiž ty jsi Admin nemůžeš se přihlásit přes obyčejný přihlašovací panel. Tam je ověření při přihlašování stejně kvůli spam bootum ne že bych to tam dál schválně.

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 22:40
2012.tode.cz je fuč ale nevadí jeden web máme a to stačí.A dva bych nestačil.

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 22:19
Musíš použít ještě to co jsem ti poslal

Statistiky

Vygenerované za: 0.53 sekund


pageup.gif


pageup.gif

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Vzhled upravil Rendi
Dále použit Gradient barevných odkazů a cursor .css