PDA Mania - Diskuzní fórum: Any DVD Converter Professional v3.78
  
Číst diskuzi
PDA Mania Počitače Programy
Any DVD Converter Professional v3.78
Registrovat Pravidla fór FAQ Seznam uživatelů Dnešní příspěvky Hledat

Tisk diskuze

05-02-2011 04:14 Any DVD Converter Professional v3.78 | Upravil/a Rendi 05-02-2011 06:13  
Avatar členastyle=

masi
Sosák
Nováček


Příspěvek: 4
Založený: 01.02.11
Bydliště: Č.Krumlov

Úroveň upozornění 0 +
Any DVD Converter Professional je all-in-one DVD Ripper a video konvertor. Pomocí tohoto programu můžete ripovat DVD a zachytávání videa z DV. Any DVD Converter přizpůsobit profil výstup s formáty přizpůsobený pro iPod, iPhone, PSP, Zune, Apple TV a mobilní telefon.

Kromě DVD, Any DVD Converter také podporuje DV video a mnoho typů video jako zdroj video, rozšiřovat jeho funkčnost do říše video konvertor. Any DVD Converter konvertuje DVD videa připraven k použití na přenosných zařízeních, jako je iPod, Zune, PSP, iPhone, Xbox 360, Archos, Sony PS3, PDA, Creative Zen, mobilní telefony a suché jako Nokia N-series a BlackBerry.

Any DVD Converter Pro můžete vám pomůže ripovat DVD filmu do všech populárních video formátů a převádět video soubory mezi všechny populární video formáty s rychlou konverzi rychlosti a vynikající kvalitu obrazu. Any DVD Converter je DVD Ripper, tj. rip DVD do všech populárních video formátů jako AVI, MPEG, WMV, DivX, RM, MOV, 3GP, atd. To je také video převodník převádí téměř všechny Jaké video formáty veletrh pro DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI do MPEG nebo MPEG-4 video formátů pro iPod, iPhone, Zune, PSP nebo jiné přenosné video zařízení, MP4 přehrávač nebo chytrý telefon.

Any DVD Converter Pro. je dávkový soubor konverze jednoduché. Vytvořit dávkový seznam všech různých formátů a převádět je všechny do jednoho vybraného formátu. Převedené soubory budou uloženy do předem zvoleného adresáře-složky a původní soubory zůstanou nedotčeny.


Any DVD Converter Pro. je YouTube Video Converter, který lze stáhnout video z YouTube.com a převést videa z YouTube do dalších formátů. S "stahování konverze" jeden-krok řešení, Any DVD Converter Pro. Snadno stáhne a převede videa z YouTube pro přehrávání na vašem iPodu, iPhone, PSP, Zune, 3GP mobilní telefon, Apple TV, atd..

Dalo by se použít Any DVD Converter ke stažení FLV videa z YouTube.com či Google Video do vašeho počítače. Ty jsou také schopny stahovat a konvertovat FLV soubory na YouTube nebo Google Video do jiných video formátů, jako AVI, MPEG, MP4, WMV, 3GP, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC, MOV, RM, ASF, FLV, SWF, atd..

Any DVD Converter je také nejlepší iPhone konvertor software pro konverzi všech video souborů suchý jako MOV, MP4, RM, RMVB, DivX, ASF, VOB, 3GP, WMV, MPEG, AVI do iPhone filmy. Any DVD Converter vám pomůže sledovat hudební video, filmy na vašem iPhone a počítače snadno s velkou kvalitou.

Jak iPhone software hudba převodník, může Any DVD Converter konvertovat iPhone hudbu MP3, WAV, M4A z populárních hudebních souborů, jako je WMA, MP2, OGG, RA, AC3, APE, CDA. To může také extrahovat audio z filmů nebo hudební video, hudbu převést na iPhon.Zdroj stáhnutí  Code
Odkazy na webu mohou vidět pouze registrovaní uživatelé


 
Nepřítomen
ne
Share This Post:
Přejít na fórum:
Forum powered by fusionBoard
Sdílet tuto diskuzi

Share This Thread
AddThis:
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook Like:
Google+ One 


Přihlášení


Vstup na web pda-mania
Registrovaní uživatelé mají víc možností.

Registrovat


Přihlašovací Zona
Přihlásit

Zmenit Vzhled:
Statistiky

Svátek má: RenéShoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

   Rendi 78.80.27.59
11/01/2020 12:22
BuBuBu

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 23:13
Myslíš že se přes to přihlašuji to by nějak nešlo sorry zapoměl jsem ti to předtím říct ale tak to bylo i přes superman jestli pamatuješ.

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 23:08
Totiž ty jsi Admin nemůžeš se přihlásit přes obyčejný přihlašovací panel. Tam je ověření při přihlašování stejně kvůli spam bootum ne že bych to tam dál schválně.

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 22:40
2012.tode.cz je fuč ale nevadí jeden web máme a to stačí.A dva bych nestačil.

   Rendi 46.33.112.71
09/01/2020 22:19
Musíš použít ještě to co jsem ti poslal

Statistiky

Mod Blahopřaní
Tento panel slouží na blahopřání k narozeninám

Narozeniny v listopadu Nikdo nemá narozeniny v listopadu 

Vygenerované za: 0.47 sekund


pageup.gif


pageup.gif

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Vzhled upravil Rendi
Dále použit Gradient barevných odkazů a cursor .css